Toto zboží je určeno pouze pro kadeřnice a kadeřníky. K nákupu je nutná registrace s platným IČ pro kadeřnickou činnost. Pokud jste kadeřnice nebo kadeřník a IČ nemáte, zašlete nám kopii výučního listu nebo potvrzení o studiu.
Rovněž nás prosím kontaktujte, pokud jste již výuční list nebo potvrzení zaslali a na jejich základě jste u nás nakupovali. Přidělíme Vám kód pro bezproblémový nákup profesionálního zboží.
 

Bes Hifi Hair Color 100ml Profesionální barva na vlasy 6-62

 
Bes Hifi Hair Color 100ml Profesionální barva na vlasy 6-62
6-62 Tmavá červenofialová
Zboží je určeno pouze pro profesionály - registrace
Kód zboží:   Bes 6-62
Dostupnost:   skladem
Výrobce:   Bes
 
Tento produkt byl přidán dne 12. 11. 2009.
BES PROFESSIONAL - HI-FI HAIR COLOR 100ml 
Profesionální krémové oxidační barvy BES Hi-Fi se řadí mezi „nejlepší” ve svém oboru. Součástí složení barvy je i včelí vosk, který nahrazuje chemická zhušťovadla. Přítomné obilné proteiny dodávají vlasům lesk a současně plní regenerační funkci. Komplexně kryjí šedivé vlasy. Pro zintenzivnění požadovaného odstínu se doporučuje používat domíchávací barvy BES Intensive (fialová, žlutá, oranžová, červeno-fialová, červená). Jednoduchá příprava a aplikace, zaručená stabilita barvy. Barva je šetrná k vlasům a vlasové pokožce. Má snížený obsah amoniaku o 15%. Vyživující a regenerační funkce, komplexní krytí šedivých vlasů. Obsahuje liposomy: - 6 rostlinných (lopuch, echinacea, ženšen, třezalka, mořský dub, lípa) - 1 vitamínový (D-Pantenol), včelí vosk - nahrazující chemická zahušťovadla, obilné proteiny - zaručující lesk vlasů a regenerační funkci. Doba působení: 35 min. působením přiozeného tepla, nepoužívat klimazon! Barvy BES Hi-Fi se míchají v poměru 1:1 s Oxibesem vol. 10, 20, 30, 40 podle toho, jakého výsledku chcete dosáhnout.
UPOZORNĚNÍ: peroxid BES Oxibes není součástí balení a je nutné jej dokoupit zvlášť.
POUZE PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ